Zasklenie terasy vnesie eleganciu do vášho bývania - Timmont

Zasklenie terasy vnesie eleganciu do vášho bývania a má aj množstvo ďalších výhod

  • Zasklenie
  • 08/2021
Zasklenie zimnej zahrady

Príjemné teplé letné večery s rodinou alebo priateľmi za každého počasia už nemusia byť iba snom ďalekej budúcnosti. Ľudia radi trávia kvalitný čas so svojimi blízkymi alebo so svojimi domácimi miláčikmi vonku, najmä keď je teplé a krásne počasie. To však býva aj v lete dosť nestále. A počas dažďa musíte vziať svojich priateľov späť do interiéru.

Presklené terasy majú okrem svojho elegantného vzhľadu aj mimoriadny praktický význam. V prípade nepriaznivého počasia je možné vašu terasu rýchlo zmeniť na miesto odolné voči poveternostným vplyvom, ktoré je navyše zaliate množstvom prirodzeného svetla.

Zasklené terasy poskytujú ochranu pred dažďom, hmyzom aj hlukom 

Ak si chcete užiť leto naplno bez toho, aby ste sa museli obávať nepriaznivého počasia, presklené terasy sú práve pre vás. Okrem jedného z najotravnejších problémov u nás, ktorým sú komáre, zasklenie terasy ponúka aj riešenie mnohých ďalších nepríjemností. Stavba presklenej terasy je o niečo drahšia ako otvorená terasa, ale cena terasového skla rozhodne neprekračuje hodnotu stratených letných zážitkov. Zasklenie terasy prináša viacero výhod, pretože uzavreté terasy sa ľahšie udržiavajú.

Pri silnom vetre môžu na terasu vyletieť konáre, lístie, prach alebo iné nepotrebné odpadky. To znamená, že otvorenú terasu je potrebné často čistiť, čo býva nepríjemné, zdĺhavé a namáhavé. Na druhej strane, údržba zasklenej terasy sa nemusí vykonávať tak často a ani zďaleka nie je taká nepríjemná.

Zasklenie terasy

Zasklené terasy tiež znižujú hluk. Lomoz prechádzajúcich áut, hlasných detí alebo kosačky na trávu vášho suseda môže pokaziť náladu príjemného letného večera. Keď žijete v hlučnom prostredí, vstavaná terasa ponúka pokojné prostredie na oddych a relax. Sklenené terasy sú útulné, elegantné a praktické v každom počasí a nemusíte sa so svojimi hosťami zdržiavať v uzavretých priestoroch.

Kalkulácia zdarma
  • Meno a lokalita
  • Kontakté údaje
  • Dopyt
Prosím zadajte vaše celé meno.
Prosím zadajte vašu lokalitu.
Vyjadrite súhlas so všeobecnými obchodnými podmienkami.
Zadajte svoje telefónne číslo.
Prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu.
Napíšte nám prosím správu.
Sem presunte prílohu (pdf, jpg, png)
Vybrať zo zariadenia

Odosielam ...