Zasklenie balkóna alebo lodžie môžete stihnúť ešte pred zimou - Timmont

Zasklenie balkóna alebo lodžie môžete stihnúť ešte pred zimou

  • Zasklenie
  • 08/2021

Čoraz viac ľudí si dáva svoj balkón alebo lodžiu zaskliť. Čo tak rozhodnúť sa pre zasklenie pred zimnou sezónou? Výhod je hneď niekoľko. Následne si tu môžete vychutnávať aj chladnejšie dni, zabránite poveternostným vplyvom snehu či mrazu a v neposlednom rade ušetríte na nákladoch.

Rozšírte si obytný priestor

Zasklenie balkóna alebo lodžie môže byť nádhernou nadstavbou obývačky, kuchyne či detskej izby. Môžete si tu posedieť a oddýchnuť za každého počasia. Zasklením tohto priestoru si vytvoríte vlastnú oázu s rastlinami, nábytkom a doplnkami, ktoré hýria rôznymi farbami. V najhorúcejšom období je možné zasklenie otvoriť, čo znamená, že získate úplne normálny otvorený balkón.

Ochráňte seba, životné prostredie aj svoje peňaženky

Zasklením balkóna sa vyhnete vplyvom dažďa, snehu, či dokonca vstupu nechcených zvierat. Navyše teplota na balkóne ostane príjemná od rána do večera, od skorej jari do neskorej jesene. Zasklenie je zároveň šetrné k životnému prostrediu, keďže nie je potrebné nadmerné vykurovanie. Na energiách môžete ušetriť až 20 %. Balkón totiž zohreje vzduch predtým, ako ho pustíte do bytu a tak znížite potrebu vytápania.

Zasklenie balkóna alebo lodžie

Zasklenie balkóna alebo lodžie predstavuje štandard, vďaka ktorému bude doliehať do bytu menej hluku. Navyše potešia sa aj alergici, pretože zasklením sa sem dostáva oveľa menej prachu, peľu či výfukových plynov. Balkón je plne chránený, čím sa predlžuje jeho životnosť a znižuje potreba čistenia a údržby. Zasklenie je investícia do budúcna, ktorou váš byt získa na hodnote. Ak to stihnete ešte pred zimou zabezpečíte si pohodovú vykurovaciu sezónu.

Kalkulácia zdarma
  • Meno a lokalita
  • Kontakté údaje
  • Dopyt
Prosím zadajte vaše celé meno.
Prosím zadajte vašu lokalitu.
Vyjadrite súhlas so všeobecnými obchodnými podmienkami.
Zadajte svoje telefónne číslo.
Prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu.
Napíšte nám prosím správu.
Sem presunte prílohu (pdf, jpg, png)
Vybrať zo zariadenia

Odosielam ...