Zábradlia6

Naša ponuka

Pevný obvodový rám CORTIZO rozmer profilu: 45 × 47.5. Vrchné aj spodné madlo tvorí hliníkový jakelový profil 100 x 50 x 3. Kotvenie profilov na F železný profil.

Dostupné všetky RAL odtiene

Pre kovovú konštrukciu, odkvapy a rámy zasklenia.

AMateriál konštrukcie

Hliníkový – CORTIZO 2000, EXPODUL

BVýplň

Sklo – konex mliečny / číry 4.4.2, alebo 5.5.2.

Polykarbonát – 8/10 mm plný polykarbonát,dutinkový polykarbonát 8/10mm.


Zábradlie je certifikované, jedno z najlepších materiálov na trhu.

Montáž skiel do zábradlia s dvojitým gumovým tesnením. Pri poškodení skiel jednoduchá demontáž skla cez zaklikávaciu lištu.

CORTIZO 2000

Maximálny rozmer krídla

1600 x 2600


Maximálne zasklenie

17 mm

Maximálna hmotnosť/krídlo

do 100kg


Hrúbka steny profilov

Okno 1,5 mm

Posuvný systém s možnosťou rovných, skosených a zaoblených krídel.

Referencie naších klientov

Branislav
Stropkov
5/5
Hodnotenie

Profesionálny prístup, práca a príjemná komunikácia s pracovníkmi aj majiteľom firmy TIM-MONT. Za dva roky som si v tejto firme dal dva krát na rôznych miestach montovať zasklenie na balkón. 100% spokojnosť. Odporučil som aj susedom a taktiež 100% spokojnosť. Počítam s nimi aj do budúcnosti.

Jolana
Košice - Západ
5/5
Hodnotenie

Chcela by som sa poďakovať firme TIM MONT za kvalitne odvedenú prácu, za príjemný prístup! Po oslovení asi 5 firiem sa pán Andrejovsky ozval ako prvý! Rýchle a spoľahlivé jednanie má presvedčilo že som si vybrala správne! Prijemní montážnici, ktorý odviedli rýchlu a kvalitnú prácu! Vrelo odporúčam a určite budem kontakt posúvať ďalej!

Daniela
Svidník
4/5
Hodnotenie

Chceli by sme sa poďakovať firme TIM za kvalitne odvedenú prácu, za príjemný prístup, návrh a vlastne za celý priebeh od prvého telefonátu až po dokončenie diela. Môžme len odporúčať ďalej, budete prekvapený s prístupom tejto firmy a taktiež aj s prevedením ich diela. Nám ich odporučila naša známa ktorá bola nad mieru spokojná, posúvame pozitívnu referenciu ďalej. Pozdravujem chlapcov.

Erika
Košice - Furča
5/5
Hodnotenie

Po dlhšom hľadaní, kto mi zaskli balkón, som sa aj ja rozhodla pre túto firmu. A urobila som dobre. Ich prácu som si mohla pozrieť u susedov, nakoľko už v našej bráne aj v okolí zasklievali balkóny. S ich prácou som veľmi spokojná, dokonca mi vyšli v ústrety a balkón mi prišli na moje požiadanie zaskliť v sobotu. Ďakujem veľmi pekne.

Ľubo
Košice
5/5
Hodnotenie

Firmu Tim mont som si vybral po dlhšom porovnávaní asi z 5 tich firiem. A neľutujem. Od zamerania až po realizáciu bol ich prístup veľmi príjemný a profesionálny. Nepýtajú žiadnu zálohu ako ostatné firmy. Platí sa až po realizácii zasklenia. Montáž prebehla absolútne perfektne. V priebehu jedného dopoludnia. A teraz si už užívame balkónik na sušenie aj relax bez toho, že by nám dnu pršalo, fúkalo. Takže, kto ste z východného Slovenska a chcete si dať zaskliť balkón, táto firma je pre Vás určite správna voľba.

Tatiana
Stropkov
5/5
Hodnotenie

Odporúčame všetkými desiatimi. Skvelá komunikácia, super prístup, dochvíľnosť. Šikovné prevedenie. Odporúčame ďalej a ďakujeme.

Marta
Bratislava
5/5
Hodnotenie

Firmu Tim Mont som si vybrala náhodne a vôbec neľutujem. Rýchle, spoľahlive a profesionálne jednanie. Práca perfektne urobená, všetko funguje ako má. Okrem zasklenia balkóna som si u nich dala urobiť aj sieťky na okná a rolovaciu sieťku na balkón. Túto firmu môžem len vrelo odporúčať. Naozaj v dnešnej dobe sa už nevidí dobre prevedená práca za primeranú cenu a hlavne ľudský a seriózny prístup. Veľké ďakujem.

Realizácie

 • 2023
 • Prístrešky
Prístrešok na auto
 • Lokalita
  Prešov
 • 2023
 • Presklenie terás
Presklenie terasy so systémom Cortizo 4200 s PTM
 • Lokalita
  Poprad
 • 2023
 • Zimné záhrady
Zimná záhrada s bezramovým systémom THERMONT
 • Lokalita
  Liptovský Mikuláš
 • 2023
 • Zimné záhrady
Celoročná záhrada z BSH hranolov
 • Lokalita
  Košice
 • 2023
 • Zimné záhrady
Zimná záhrada z BSH hranolov rozmer 7100 x 3500
 • Lokalita
  Zemplínska šírava

Požiadajte o cenovú kalkuláciu na mieru pre Vás

Vytvárame moderné a inovatívne riešenia pre každú domácnosť

Vyberte o čo máte záujem
Môžete vybrať aj viac položiek
Zadajte vaše celé meno.
Zadajte lokalitu.
Zadajte vaše telefónne čislo.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Napíšte nám správu.
Presuňte súbor
vyberte z PC
Nahrať

Správa sa odosiela ...