Jednoducho o nás - Firma TIM MONT

Najlepšie a najkvalitnejšie zasklievacie riešenia a montáže

TIM MONT
sa zameriava na kompletnú realizáciu zasklievacích systémov. Dbáme na kvalitu a detaily, vďaka ktorým budú naši zákazníci spokojní po dlhé roky. Vytvárame moderné a inovatívne riešenia pre každú domácnosť.

Firma TIM MONT bola založená v roku 2013 na základe dlhoročných skúseností v oblasti zasklievania a praxe s montovaním hliníkových zasklievacích systémov. Náš tím zložený z mladých a zručných pracovníkov dokáže naplniť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov, vďaka čomu budú všetci naši zákazníci spokojní po dlhé roky.

Od prvého kontaktu nášho zákazníka s nami robíme všetko pre to, aby sme zabezpečili komfort a pohodlie pri riešení zakázky. Pred každou realizáciou s každým zákazníkom konzultujeme o najvhodnejšom riešení, následne prevedieme zameranie a v čo najkratšom čase od zamerania prevedieme montáž.

Branislav
Profesionálny prístup, práca a príjemná komunikácia s pracovníkmi aj majiteľom firmy TIM-MONT. Za dva roky som si v tejto firme dal dva krát na rôznych miestach montovať zasklenie na balkón. 100% spokojnosť. Odporučil som aj susedom a taktiež 100% spokojnosť. Počítam s nimi aj do budúcnosti.
Branislav
22. September
2020
Nika
Chcela by som sa poďakovať firme TIM MONT za kvalitne odvedenú prácu, za príjemný prístup! Po oslovení asi 5 firiem sa pán Andrejovsky ozval ako prvý! Rýchle a spoľahlivé jednanie má presvedčilo že som si vybrala správne! Prijemní montážnici, ktorý odviedli rýchlu a kvalitnú prácu! Vrelo odporúčam a určite budem kontakt posúvať ďalej! Košice -Západ
Nika
9. September
2020
Erika
Po dlhšom hľadaní, kto mi zaskli balkón, som sa aj ja rozhodla pre túto firmu. A urobila som dobre. Ich prácu som si mohla pozrieť u susedov, nakoľko už v našej bráne aj v okolí zasklievali balkóny. S ich prácou som veľmi spokojná, dokonca mi vyšli v ústrety a balkón mi prišli na moje požiadanie zaskliť v sobotu. Ďakujem veľmi pekne. S pozdravom Nika K. , Košice-Furča
Erika
30. Január
2020
Ľubo M.
Firmu Tim mont som si vybral po dlhšom porovnávaní asi z 5 tich firiem. A neľutujem. Od zamerania až po realizáciu bol ich prístup veľmi príjemný a profesionálny. Nepýtajú žiadnu zálohu ako ostatné firmy. Platí sa až po realizácii zasklenia. Montáž prebehla absolútne perfektne. V priebehu jedného dopoludnia. A teraz si už užívame balkónik na sušenie aj relax bez toho, že by nám dnu pršalo, fúkalo. Takže, kto ste z východného Slovenska a chcete si dať zaskliť balkón, táto firma je pre Vás určite správna voľba. Ľubo – Košice
Ľubo M.
9. September
2019

Všetky naše dostupné hodnotenia si môžete nájsť na webe.

Firma Tomáš Andrejovsky TIM MONT . Zasklievanie balkónov a lodžií, hliníkové a oceľové zábradlia, presklievanie terás, zimné záhrady. Výroba a montáž posuvných okien, prístreškov.